szkolenie onlineW dniu 30 kwietnia 2020 roku odbyło się szkolenie online poświęconego problematyce przygotowania dokumentów aplikacyjnych oraz udziału w rozmowie kwalifikacyjnej. Uczestniczyli w nim studenci II roku studiów stacjonarnych kształcący się na kierunku logistyka. Więcej informacji na stronie Instytutu Nauk Zarządzaniu i Jakości.

Masz od 18 do 26 lat, chcesz zaangażować się w wolontariat za granicą i interesujesz się pracą w międzynarodowej organizacji? Do 27 kwietnia ubiegaj się o roczny wolontariat w Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży (PNWM) rozpoczynający się we wrześniu.

Kochani Studenci,

w związku z zaistniałą sytuacją, zmieniamy formę naszych spotkań, konsultacji z osobistej (bezpośredniej) na formę online. Wszystko to w trosce o Wasze i nasze bezpieczeństwo. Postaramy się jednak, żebyście pomimo tego, że najbliższy czas będziecie spędzać w domu, nadal mogli budować swoją karierę zawodową. W tym czasie, będziemy zamieszczać przydatne informacje, porady, materiały dot. tego co jest związane z poszukiwaniem pracy i budowaniem kariery zawodowej. Poza ciekawymi informacjami, będziecie mieli także możliwość skonsultowania CV, oraz wykonania testów kompetencyjnych, oczywiście wszystko online.

Spotkania z Mobilnym Biurem Karier zostają odwołane do 25 marca br.

ZARZĄDZENIE Nr 29/2020 REKTORA UNIWERSYTETU PRZYRODNICZO-HUMANISTYCZNEGO w Siedlcach z dnia 11 marca 2020 roku w sprawie zawieszenia zajęć dydaktycznych

Na podstawie art. 23 ust. 2 pkt 2 ustawy z dnia 20 lipca 2018 r. – Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce (t.j. Dz. U. z 2020 r. poz. 85) i § 13 ust. 3 pkt 25 Statutu UPH oraz w związku z rozporządzeniem Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 11 marca 2020 r. w sprawie zawieszenia na obszarze całego kraju działalności dydaktycznej prowadzonej przez uczelnie, wynikającej z konieczności wprowadzenia działań profilaktycznych, zapobiegających rozprzestrzenianiu się wirusa SARS-CoV-2, zarządza się, co następuje:

Podkategorie

pasek dolny BOX1

Współpracujemy
  logo PUP Siedlce2   logo WUP Filia w Siedlcach2
 

Partnerzy medialni
  images tv wschod        podlasie24 logo v3          eska 968fm MAE  

      
  
ycie siedleckie