mobilne BK mDrodzy Studenci, mamy nadzieję, że październik sprawił, że zdążyliście się już przyzwyczaić do studenckiej rzeczywistości ;). Bo studia to bardzo dobry czas. Ale jak wszystko co dobre, kiedyś się kończy. Tak, wiemy, niektórzy mają opanowane do perfekcji przedłużanie tego czasu ;). Studia to również czas, kiedy nabywacie m.in. wiedzę i umiejętności i to jest bardzo ważne. Ale bardzo ważne jest również to co będziecie robić po zakończeniu studiów, czyli jak będzie wyglądała Wasza ścieżka zawodowa. Być może wielu z Was już się nad tym zastanawia albo nawet poczyniło pierwsze kroki, ale nie wie co dalej. Nie martwcie się, my wiemy co z tym zrobić. Mobilne Biuro Karier to miejsce, które pomoże Wam w tworzeniu swojej kariery zawodowej. Pomożemy napisać CV, przygotować do rozmowy kwalifikacyjnej, a także poszukać ofert: praktyk, stażu, pracy oraz zapisać do serwisu biurokarier.edu.pl. Jesteście zainteresowani? Tak, to świetnie! Nie musicie nas szukać, to my przyjdziemy do Was. Specjalnie dla Was, co środę w godz. 10.00-14.00 będziemy na jednym z Wydziałów.
Szczegółowy harmonogram spotkań na semestr zimowy:

plakat otk 2019 bk mTegoroczna edycja OTK odbywa się pod hasłem ,,Pasja, Profesja, Powołanie". W ramach tego wydarzenia wspólnie ze specjalistami z siedleckich Urzędów Pracy, Centrum Kształcenia i Pracy Młodzieży OHP w Siedlcach oraz Centrum Integracji Społecznej i Świetlicy Socjalnej Caritas Siedlce zorganizowaliśmy szereg szkoleń i warsztatów.

Każdy uczestnik otrzyma certyfikat ukończenia szkolenia, który można wpisać do CV. Studenci otrzymają również zwolnienie z zajęć dydaktycznych. Z powodu ograniczonej liczby miejsc prosimy o rezerwację, za pośrednictwem e-maila lub telefonicznie w Biurze Karier, do piątku 18 października 2019 do godz. 14.00. 

DSC 0200W dniu 8 maja br. już po raz dziewiąty zaprosiliśmy naszych studentów i absolwentów do udziału w Uniwersyteckiej Giełdzie Pracy.
W tym roku gościliśmy 46 pracodawców i przedstawicieli instytucji z różnych branż i gałęzi gospodarki. Na studentów i absolwentów czekało kilkaset ofert pracy, staży zawodowych i praktyk.
Uniwersytecka Giełda Pracy to doskonała okazja do poznania aktualnej sytuacji na rynku pracy oraz wymiany doświadczeń pomiędzy biznesem a środowiskiem akademickim. Odwiedzający mogli również skorzystać z porad doradców zawodowych z Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Siedlcach i Siedleckich Urzędów Pracy.

Lista Pracodawców:

IMG 0783Mistrzem tegorocznej edycji Igrzysk Kariery i zdobywcą statuetki oraz nagrody głównej ufundowanej przez Szkołę Językową Euroschool oraz Salus Rehmedica jest drużyna Wydziału Nauk Ścisłych. Wydział Nauk Ścisłych reprezentowali: Iwona Marciniak, Ewa Urbanek, Przemysław Kubicki, Maciej Nazarczuk.

Emocji było co niemiara. Od samego początku rozpoczęła się zacięta, ale i wyrównana rywalizacja. Drużyny były świetnie przygotowane i doskonale zgrane. Wszystkim uczestnikom gratulujemy odwagi, ogromnego zasobu wiedzy i zaangażowania. W finałowej rozgrywce zmierzyły się drużyny Wydziału Nauk Ścisłych i Wydział Humanistyczny. I choć Wydział Humanistyczny  podejmował odważne decyzje i zdobywał dużo punktów, to zwycięska okazała się taktyka reprezentacji Wydziału Nauk Ścisłych.

zd ID 1Biuro Karier UPH zorganizowało spotkanie dla studentów z Firmą INFORMATION DESIRED, która gościła na naszej uczelni 28.02.2019 r.
Tomasz Kuzak, twórca startupu z Doliny Krzemowej opowiadał o tym, dlaczego dziś Internet nie działa jako narzędzie dla Przedsiębiorców do pozyskiwania klientów. Opowiedział, jak działa jego firma i jak można włączyć się w jej działania.
Dziś firmy internetowe sprzedają Przedsiębiorcom jedynie narzędzia, nie gwarantując efektu. A Przedsiębiorcy je kupują, bo myślą, że inaczej się nie da. I nierzadko wyrzucają pieniądze w błoto.

Podkategorie

pasek dolny BOX1

Współpracujemy
  logo PUP Siedlce2   logo WUP Filia w Siedlcach2

Partnerzy
 SALUS REHMEDICA m   PE JP     novo finase   
 euro school   kwadratura logo m    Bolly holly1 m   

Partnerzy medialni
  images tv wschod        podlasie24 logo v3          eska 968fm MAE  

      
  
ycie siedleckie