sem 07 11 0Dnia 7 listopada br. Biuro Karier Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach wspólnie z Wojewódzkim Urzędem Pracy filia w Siedlcach zorganizowano seminarium dot. zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej również przy wsparciu finansowym ze środków unijnych pt. „Studencie i Ty możesz zostać pracodawcą!

otk18 1W dniach 23-25 października br. już po raz ósmy zaprosiliśmy naszych studentów i absolwentów do udziału w Ogólnopolskim Tygodniu Kariery. W tym roku hasłem przewodnim jest ,,Bądź architektem swojego szczęścia!”.

Biuro Karier Uniwersytety Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach w ramach OTK 2018 przygotowało dla naszych  studentów i absolwentów szereg szkoleń i warsztatów prowadzonych przez specjalistów.

zgos sie mRozpoczyna się nabór do programu akceleracyjnego Przedsiębiorcze Mazowsze- kompleksowego programu wsparcia biznesowego dla przedsiębiorców z województwa mazowieckiego.

Realizatorem programu jest Polska Przedsiębiorcza, fundacja która od 18 lat wspiera przedsiębiorczych Polaków w rozwoju i realizacji ich marzeń biznesowych, tworząc największy ekosystem wspierania startupów w Naszej części Europy, na który składają się m.in. Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości, fundusz inwestycyjny bValue czy powierzchnie Business Link. Program jest współfinansowany ze środków  budżetu Województwa Mazowieckiego

IMG 5149Czy wiecie, że praca marzeń istnieje? Trzeba tylko wiedzieć, jak i gdzie jej szukać i zdecydowanie pomóc szczęściu. Nasi studenci pierwszy krok mają już za sobą – wybór kierunku studiów. Kolejny to zaplanowanie ścieżki kariery. Tak, tak. Tym się warto zająć już od pierwszego roku! A najprostsza droga do tego wiedzie przez ul. 3 Maja 49, czyli nasze Biuro Karier. A tam dzieje się wiele.

W ciągu minionego roku akademickiego nasi studenci mieli wiele możliwości uczestniczenia w różnych ciekawych wydarzeniach, szkoleniach i spotkaniach podnoszących kompetencje miękkie. Zaraz po powrocie z zeszłorocznych wakacji zaproponowaliśmy świetny cykl szkoleń i warsztatów w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery 2018, treść zajęć nawiązywała do hasła przewodniego ,,Ja na rynku pracy: moje pasje - moje kompetencje".

IMG 6251W dniu 13 czerwca na Wydziale Humanistycznym odbyła się Gala finałowa konkursu
„Daj się zatrudnić – czyli twoje wyjątkowe CV"!

W finale zmierzyło się siedmioro najlepszych uczestników.
Mariusz Rytel student 3 roku I stopnia Matematyki;
Pamela Omelańczuk Studentka 3 roki I stopnia Zarządzania;
Martyna Sieczkiewicz Studentka 3 roku I stopnia Matematyki;
Przemysław Sergiej student I roku II stopnia Zarządzania;
Magda Izdebska Studentka 3 roki I stopnia Zarządzania;
Elżbieta Rola Studentka 3 roki I stopnia Zarządzania;
Klaudia Pniewska Studentka 3 roki I stopnia Administracji;

Podkategorie

pasek dolny BOX1

Współpracujemy
  logo PUP Siedlce2   logo WUP Filia w Siedlcach2

Partnerzy
 SALUS REHMEDICA m   PE JP     novo finase   
 euro school   kwadratura logo m    Bolly holly1 m   

Partnerzy medialni
  images tv wschod        podlasie24 logo v3          eska 968fm MAE  

      
  
ycie siedleckie