IMG 00079 maja odbyła się juz po raz ósmy Uniwersytecka Giełda Pracy. Giełdę uroczyście otworzyli: prof. nadzw. dr hab. inż. Zbigniew Karczmarczyk Prorektor ds. rozwoju, Pan Piotr Karaś dyrektor Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Warszawie filia w Siedlcach oraz Pani Ewa Nojszewska zastępca dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Węgrowie.

PLAKAT III CV mDrodzy Studenci
Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu
,,Daj się zatrudnić – czyli twoje wyjątkowe CV"
Stwórz nową, ciekawą i interesującą formę CV. Odpowiedz na jedną z poniższych konkursowych ofert pracy i zwróć na siebie uwagę potencjalnego pracodawcy. Zwycięży osoba, której CV będzie najlepiej odpowiadało wymogom określonym
w wybranej ofercie oraz która zaprezentuje swoje kompetencje w najbardziej atrakcyjny sposób.
Forma i sposób przygotowania CV zależy tylko od waszej pomysłowości
i kreatywności. Na Wasze prace, prezentacje, filmy, portfolia czekamy
w Biurze Karier do 04 czerwca 2018 r.

igrzyskaMistrzem III edycji Międzywydziałowych Igrzysk Kariery i zdobywcą statuetki Rektora oraz nagrody głównej w postaci wyjazdu studyjnego do Parlamentu Europejskiego w Brukseli na zaproszenie pani Julii Pitery jest drużyna „żółtych” Wydziału Nauk Ekonomicznych i Prawnych. Wydział Nauk Ekonomicznych i Prawnych reprezentowali: Klaudia Pniewska, Dorota Kobojek, Damian Pawlak i Przemysław Sergiej.

5392906091 d9e5b2a5ff mBiuro Karier UPH wychodząc naprzeciw potrzebom studentów organizuje Mobilne Biuro Karier. Spotkania odbywać się będą raz w miesiącu w środy na rotacyjnie na każdym z Wydziałów.


plakat otk 2017 bk bp mmTegoroczna edycja OTK odbywa się pod hasłem ,,Ja na rynku pracy: moje pasję - moje kompetencje". W ramach tego wydarzenia wspólnie ze specjalistami z siedleckich Urzędów Pracy oraz z Centrum Kształcenia i Pracy Młodzieży OHP w Siedlcach zorganizowaliśmy szereg szkoleń i warsztatów.
Każdy uczestnik otrzyma certyfikat ukończenia szkolenia, który można wpisać do CV. Studenci otrzymają również zwolnienie z zajęć dydaktycznych. Z powodu ograniczonej liczby miejsc prosimy o rezerwację, za pośrednictwem e-maila lub telefonicznie w Biurze Karier, do piątku 13 października 2017 do godz. 14.00. 

pasek dolny BOX1

Współpracujemy
  logo PUP Siedlce2   logo WUP Filia w Siedlcach2

Partnerzy
 SALUS REHMEDICA m   PE JP     novo finase   
 euro school   kwadratura logo m    Bolly holly1 m   

Partnerzy medialni
  images tv wschod        podlasie24 logo v3          eska 968fm MAE  

      
  
ycie siedleckie