Adamczuk Serwis Finansowy to dynamicznie rozwijająca się Firma w branży usług finansowych zarówno ubezpieczeniowych jak i kredytowych. W związku z rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. Raportowania

ING mING Bank Śląski poszukuje chętnych do podjęcia wyzwania w ramach Stażu z Lwem w Siedlcach w oddziałach detalicznych.
O ścieżce #CustomerExperience można przeczytać na stronie Stazn z Lwem
Link do aplikacji: Link
Podejmijcie wyzwanie i dołączcie do drużyny ING!

Jeśli chcesz dołączyć do grona Pracowników Krynica Vitamin SA, a nie znalazłeś interesującej Cię oferty pracy.

Logo konkursu czGospodarka obiegu zamkniętego (GOZ) to koncepcja polegająca na racjonalnym i efektywnym wykorzystaniu zasobów i minimalizowaniu niekorzystnego wpływu wytwarzanych produktów na środowisko. Aby wyeliminować negatywne skutki dotychczas stosowanej gospodarki linearnej w postaci wciąż powiększającej się liczby odpadów i wyczerpywania się zasobów naturalnych, Unia Europejska zobowiązuje swoich członków do wdrażania rozwiązań GOZ. W odpowiedzi na potrzebę wsparcia przedsiębiorstw w tym obszarze oraz szerokiego promowania korzyści wynikających z gospodarki cyrkularnej Stena Recycling organizuje konkurs Stena Circular Economy Award – Lider Gospodarki Obiegu Zamkniętego.

5392906091 d9e5b2a5ff mBiuro Karier UPH wychodząc naprzeciw potrzebom studentów organizuje Mobilne Biuro Karier. Spotkania odbywać się będą raz w miesiącu w środy na rotacyjnie na każdym z Wydziałów.

pasek dolny BOX1

Współpracujemy
  logo PUP Siedlce2   logo WUP Filia w Siedlcach2

Partnerzy
 SALUS REHMEDICA m   PE JP     novo finase   
 euro school   kwadratura logo m    Bolly holly1 m   

Partnerzy medialni
  images tv wschod        podlasie24 logo v3          eska 968fm MAE  

      
  
ycie siedleckie