Kochani Studenci i Absolwenci,

przypominamy Wam, że cały czas działamy, ale oczywiście, ze względu na panującą sytuację epidemiczną w kraju, w formie online. Wszystko to w trosce o Wasze i nasze bezpieczeństwo. Postaramy się jednak, żebyście pomimo tego, że najbliższy czas będziecie spędzać przede wszystkim w domu, nadal mogli budować swoją karierę zawodową.

Ogólnopolski Tydzień Kariery 2020 przeszedł do historii.
W dniach 19-25 października 2020 r. odbyła się XII edycja tego wydarzenia. „DoradzaMy – zawodowo, wybieraMy – odlotowo” to tegoroczne hasło przewodnie OTK. W związku z tym wydarzeniem Biuro Karier naszego Uniwersytetu zorganizowało cykl interesujących szkoleń. Zgodnie z ideą tego wydarzenia, wszystkie szkolenia związane były z tematyką doradztwa zawodowego. Uczestnicy poszczególnych spotkań mogli dowiedzieć się m.in. co zrobić, jakie kroki podjąć, aby wejść na rynek pracy, jak zaplanować ścieżkę kariery/zawodową, jak podejmować dobre wybory, jak dobrze się zaprezentować na rozmowie kwalifikacyjnej, jak budować relacje w miejscu pracy oraz wiele innych ciekawych zagadnień.

Masz od 18 do 26 lat, chcesz zaangażować się w wolontariat za granicą i interesujesz się pracą w międzynarodowej organizacji? Do 27 kwietnia ubiegaj się o roczny wolontariat w Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży (PNWM) rozpoczynający się we wrześniu.

Spotkania z Mobilnym Biurem Karier zostają odwołane do 25 marca br.

ZARZĄDZENIE Nr 29/2020 REKTORA UNIWERSYTETU PRZYRODNICZO-HUMANISTYCZNEGO w Siedlcach z dnia 11 marca 2020 roku w sprawie zawieszenia zajęć dydaktycznych

Na podstawie art. 23 ust. 2 pkt 2 ustawy z dnia 20 lipca 2018 r. – Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce (t.j. Dz. U. z 2020 r. poz. 85) i § 13 ust. 3 pkt 25 Statutu UPH oraz w związku z rozporządzeniem Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 11 marca 2020 r. w sprawie zawieszenia na obszarze całego kraju działalności dydaktycznej prowadzonej przez uczelnie, wynikającej z konieczności wprowadzenia działań profilaktycznych, zapobiegających rozprzestrzenianiu się wirusa SARS-CoV-2, zarządza się, co następuje:

Podkategorie

pasek dolny BOX1

Współpracujemy
  logo PUP Siedlce2   logo WUP Filia w Siedlcach2
 

Partnerzy medialni
  images tv wschod        podlasie24 logo v3          eska 968fm MAE  

      
  
ycie siedleckie