Kochani Studenci,

w związku z zaistniałą sytuacją, zmieniamy formę naszych spotkań, konsultacji z osobistej (bezpośredniej) na formę online. Wszystko to w trosce o Wasze i nasze bezpieczeństwo. Postaramy się jednak, żebyście pomimo tego, że najbliższy czas będziecie spędzać w domu, nadal mogli budować swoją karierę zawodową. W tym czasie, będziemy zamieszczać przydatne informacje, porady, materiały dot. tego co jest związane z poszukiwaniem pracy i budowaniem kariery zawodowej. Poza ciekawymi informacjami, będziecie mieli także możliwość skonsultowania CV, oraz wykonania testów kompetencyjnych, oczywiście wszystko online.

Jeśli macie jakieś pytania, wątpliwości piszcie do nas na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Sprawy związane z CV oraz testami kierujcie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Obserwujcie nas codziennie i nie przegapcie żadnej informacji!
Śledźcie nas także na Facebooku Biura Karier
Od poniedziałku ruszamy z pełną mocą!
Dziś życzymy Wam dobrego, domowego weekendu :)
Trzymajcie się zdrowo!