Kochani Studenci i Absolwenci,

przypominamy Wam, że cały czas działamy, ale oczywiście, ze względu na panującą sytuację epidemiczną w kraju, w formie online. Wszystko to w trosce o Wasze i nasze bezpieczeństwo. Postaramy się jednak, żebyście pomimo tego, że najbliższy czas będziecie spędzać przede wszystkim w domu, nadal mogli budować swoją karierę zawodową.

W tym czasie, będziemy zamieszczać przydatne informacje, porady, materiały dot. tego co jest związane z poszukiwaniem pracy i budowaniem kariery zawodowej. Poza ciekawymi informacjami, będziecie mieli także możliwość skonsultowania CV, oraz wykonania testów kompetencyjnych, oczywiście wszystko online.

Jeśli macie jakieś pytania, wątpliwości piszcie do nas na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
W przypadku chęci udziału w indywidualnych konsultacjach z doradcą zawodowym wysyłajcie e-maila na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Obserwujcie nas codziennie i nie przegapcie żadnej informacji!

Śledźcie nas także na Facebooku Biura Karier

pasek dolny BOX1

Współpracujemy
  logo PUP Siedlce2   logo WUP Filia w Siedlcach2
 

Partnerzy medialni
  images tv wschod        podlasie24 logo v3          eska 968fm MAE  

      
  
ycie siedleckie