• image
  • Biuro Karier Online
  • Strona na Facebooku Biura Karier

pasek aktualnosci1

Biuro Karier Online

Kochani Studenci i Absolwenci,

przypominamy Wam, że cały czas działamy, ale oczywiście, ze względu na panującą sytuację epidemiczną w kraju, w formie online. Wszystko to w trosce o Wasze i nasze bezpieczeństwo. Postaramy się jednak, żebyście pomimo tego, że najbliższy czas będziecie spędzać przede wszystkim w domu, nadal mogli budować swoją karierę zawodową.
Więcej…

XII edycja Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery za nami!

Ogólnopolski Tydzień Kariery 2020 przeszedł do historii.
W dniach 19-25 października 2020 r. odbyła się XII edycja tego wydarzenia. „DoradzaMy – zawodowo, wybieraMy – odlotowo” to tegoroczne hasło przewodnie OTK. W związku z tym wydarzeniem Biuro Karier naszego Uniwersytetu zorganizowało cykl interesujących szkoleń. Zgodnie z ideą tego wydarzenia, wszystkie szkolenia związane były z tematyką doradztwa zawodowego. Uczestnicy poszczególnych spotkań mogli dowiedzieć się m.in. co zrobić, jakie kroki podjąć, aby wejść na rynek pracy, jak zaplanować ścieżkę kariery/zawodową, jak podejmować dobre wybory, jak dobrze się zaprezentować na rozmowie kwalifikacyjnej, jak budować relacje w miejscu pracy oraz wiele innych ciekawych zagadnień.

Więcej…

Wolontariat w PNWM w Poczdamie

Masz od 18 do 26 lat, chcesz zaangażować się w wolontariat za granicą i interesujesz się pracą w międzynarodowej organizacji? Do 27 kwietnia ubiegaj się o roczny wolontariat w Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży (PNWM) rozpoczynający się we wrześniu.
Więcej…
pasek odnosniki6
  fbbbbbbbb  bk edu pl
     
  ministerswo pracy kodeks pracy org
     
  pip logov2  
     
   
   

baner pracodawca6

baner student6

 
pasek do poczytania6

Co to jest Technika Pomodoro?

pomodoro czasomierzDowiedz się, czym jest Technika Pomodoro i jak ją stosować, aby lepiej zarządzać czasem pracy i nauki . Zobacz, jak przerwy co 25 minut pozwalają odzyskać koncentrację!
Technika Pomodoro (pomodoro technique) to metoda, która pozwala organizować czas pracy i nauki oraz zarządzać obowiązkami. Rekwizytem kojarzonym z Techniką Pomodoro jest budzik (timer), który odlicza 25-minutowe odcinki czasu pracy (pomodoros) oraz krótkie przerwy.  
Więcej…

Praca online. Oto popularne e-zawody.

tekstPolacy coraz częściej robią zakupy przez internet , wybierają wczasy i konsultują dietę. Zmiany stylu życia tworzą coraz większe możliwości na rynku pracy. Oto popularne e-zawody:

Więcej…

Automotywacja, czyli jak nie tracić zapału podczas poszukiwania pracy

poszukiwania pracyUmiejętność automotywacji jest jednym z najważniejszych warunków odniesienia sukcesu. Oto co zrobić, aby ją obudzić i utrzymać na wysokim poziomie podczas poszukiwania pracy.

Więcej…

Różnice kulturowe a wpływ na proces rekrutacji

roznice kulturowe mObcokrajowcy mają inne podejście do rozmów o pieniądzach, czasie pracy czy umowach. Wciąż wielu HR-owców nie jest na to przygotowanych. Tymczasem znalezienie wspólnego języka, daje większą szansę na skuteczną rekrutację.
Więcej…
pasek dolny BOX1

Współpracujemy
  logo PUP Siedlce2   logo WUP Filia w Siedlcach2
 

Partnerzy medialni
  images tv wschod        podlasie24 logo v3          eska 968fm MAE  

      
  
ycie siedleckie