Drodzy Studenci,

na początek naszych spotkań online, chcielibyśmy przybliżyć Wam na czym w zasadzie polega doradztwo zawodowe. Myślimy, że teoretycznie wiecie o co chodzi i co się za tym kryje, ale czasem do końca nie wiecie jak Wy realnie możecie z tego procesu doradztwa zawodowego skorzystać. Poniżej przedstawiamy w skrócie to z czego możecie skorzystać i co może Wam dać udział w procesie doradztwa zawodowego. Nasze Biuro Karier ma opracowany system pracy ze studentami, ale jak już wiecie, wszystkie nasze działania staramy się dostosować indywidualnie w zależności od oczekiwań i potrzeb studenta.

Tym, którzy wiedzą czym się zajmujemy i już z tej pomocy skorzystali oraz tym, którzy, być może jeszcze nie korzystali z naszej pomocy i nie do końca wiedzą co oferujemy poniżej przedstawiamy listę działań, które proponujemy.

Oferujemy*:

- napisanie CV

- przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej (omówienie najważniejszych, najczęściej  powtarzających się pytań na rozmowach kwalifikacyjnych i nie tylko takich ;))

- uzyskanie informacji na temat aktualnej sytuacji na rynku pracy

- przejrzenie ofert pracy/stażu/praktyk

- wypełnienie testów kompetencyjnych

*przypominamy o tym, że wszystkie nasze działania w chwili obecnej są prowadzone w formie online.

Pamiętajcie też o naszym profilu na Facebooku. Zaglądajcie tam jak najczęściej!