Kochani, zaczynamy dziś pisanie naszego bloga.

Jak zapewne się domyślacie, ponieważ to nasz pierwszy wpis, chcemy, żeby był SUPER!, WOW!, EXTRA!, EPICKI!, albo po prostu SZTOS!

Ale najbardziej, to chcemy, żeby był dla Was. Żebyście znaleźli w nim to, co Was interesuje, to co będzie Wam pomocne. Może to będzie  cały wpis, jeden akapit, jedno zdanie, a może „tylko” albo „aż” jedno słowo.

W związku z tym, że ten blog jest prowadzony przez zespół Biura Karier, będzie poświęcony szeroko pojętej tematyce doradztwa zawodowego. Czyli m.in. tematom związanym z rynkiem pracy, poszukiwaniem zatrudnienia, ale też motywacją, czy kreatywnością.

Już nie możemy się doczekać, aż ruszymy pełną parą i blog zacznie działać na pełnych obrotach😊

W końcu mamy wiosnę - czas zmian, odkrywania nowych rzeczy i realizacji swoich marzeń, planów i celów. My właśnie jeden z nich realizujemy. Można? Można :D

 I chcemy podzielić się z Wami jeszcze pewną tajemnicą 😉
Ten blog powstał dzięki Wam. Tak, super, że się uśmiechasz, bo to dzięki Tobie-Drogi Studencie/Absolwencie/Sympatyku Biura Karier ten pomysł został wcielony w życie.

Czekamy na każdą opinię na temat prowadzonego przez nas bloga. Każda sugestia jest ok. My się już bardzo niecierpliwimy i czekamy na Wasze komentarze i uwagi.

Nie pozwólcie, żeby to zniecierpliwienie trwało długo-PISZCIE:D

Do zobaczenia w kolejnym poście.

Trzymajcie się zdrowo 😊