Z czym Ci się kojarzy FRANCJA?

Czy nie ze smakowitą francuską bagietką, serami brie i camembert, croissantem, czerwonym winem i doskonałym szampanem?

Możesz doświadczyć tego WSZYSTKIEGO wyjeżdżając do pracy przy zbiorze winogron w Szampanii we Francji.

Francuska firma G2V Services która współpracuje z największymi „domami szampana” takimi jak Moet, Vranken & Pommery, Taittinger już od 8 lat organizuje takie wyjazdy dla osób z Polski.

W tym roku swoją ofertę kieruje głównie do STUDENTÓW.

Kiedy?

• Wrzesień 2022

Co oferujemy?

• 9 - 12 dni pracy przy zbiorze winogron w regionie Szampanii (okolice miast Reims, Troyes)
  • Umowę o pracę sezonową na czas określony
  • Transport i zakwaterowanie w hotelach klasy turystycznej na koszt pracodawcy
  • Bezpłatny ciepły posiłek w restauracji
  • Wynagrodzenie w systemie akordowym z gwarantowaną minimalną stawką dzienną w wysokości 89 euro brutto

Czego oczekujemy?

• Zaangażowania w wykonywana pracę
  • Dobrej współpracy z całą grupą
  • Zdyscyplinowania

Jeżeli jesteś zainteresowany (Ty, Twoi znajomi, grupa znajomych) i chcesz poznać szczegóły dotyczące wyjazdu, to prosimy o kontakt pod adresem:

podając swoje imię i nazwisko oraz wpisując w tytule maila - STUDENT

Termin przesyłania zgłoszeń do 30 czerwca 2022 roku.

Ilość miejsc ograniczona.

Szczegółowe informacje prześlemy na Twój e-mail.