konkurs cv 2019 mDrodzy Studenci zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu ,,Daj się zatrudnić – czyli twoje wyjątkowe CV"
Stwórz nową, ciekawą i interesującą formę CV. Odpowiedz na jedną z poniższych konkursowych ofert pracy i zwróć na siebie uwagę potencjalnego pracodawcy. Zwycięży osoba, której CV będzie najlepiej odpowiadało wymogom określonym w wybranej ofercie oraz która zaprezentuje swoje kompetencje w najbardziej atrakcyjny sposób.
Forma i sposób przygotowania CV zależy tylko od waszej pomysłowości i kreatywności. Na Wasze prace, prezentacje, filmy, portfolia czekamy w Biurze Karier do 31 stycznia 2019r.Zasady konkursu

1. Weź udział w symulacji postępowania rekrutacyjnego w ubieganiu się o pracę.

2. Wybierz jedną z przygotowanych na potrzeby konkursu ofert pracy zamieszczonych poniżej.

3. Stwórz swoje unikalne CV dostosowane do wybranej oferty pracy. Curriculum Vitae przygotuj w taki sposób, aby było jak najbardziej profesjonalne, a zarazem nietuzinkowe i wyróżniające się na tle pozostałych.

4. Pamiętaj! Informacje zamieszczone w CV nie muszą być zgodne z Twoim rzeczywistym wykształceniem i kompetencjami. Powinny natomiast zawierać takie informacje, które według Ciebie umożliwią aplikowanie na daną ofertę (wykształcenie, doświadczenie, ukończone szkolenia, kursy, nabyte kompetencje, umiejętności itp.) i zdobycie pracy.

5. Komisja konkursowa będzie pełnić role potencjalnego pracodawcy wybierając finalistów spośród nadesłanych dokumentów aplikacyjnych.

6. Finaliści zaprezentują swoje CV podczas gali finałowej, na której poznamy zwycięzców i zostaną wręczone nagrody.

Oferty są przygotowane w taki sposób, aby można wybierać z kilku dziedzin wiedzy
i zainteresowań.

Konkursowe oferty pracy

Formularz zgłoszeniowy
Regulamin konkursu

Kontakt

konkurs cv 2019 m

pasek dolny BOX1

Współpracujemy
  logo PUP Siedlce2   logo WUP Filia w Siedlcach2

Partnerzy
 SALUS REHMEDICA m   PE JP     novo finase   
 euro school   kwadratura logo m    Bolly holly1 m   

Partnerzy medialni
  images tv wschod        podlasie24 logo v3          eska 968fm MAE  

      
  
ycie siedleckie