Jeśli zależy Państwu na przybliżeniu naszym studentom swojej działalności i wymagań stawianych przed kandydatami do pracy, to dajemy Wam możliwość zorganizowania prezentacji Państwa firmy/instytucji.

Może ona przybrać dwie podstawowe formy:

- prezentację firmy w postaci spotkania informacyjno–rekrutacyjnego na Uczelni - tego typu spotkania polecamy w przypadku, gdy Państwa oferta nie jest skierowana do grupy odbiorców o konkretnym profilu kształcenia. W ten sposób uzyskacie Państwo możliwość kontaktu z osobami, które posiadają już wiedzę na temat Państwa przedsiębiorstwa i są zainteresowane zatrudnieniem w nim. Spotkanie takie będzie szczególnie przydatne w przypadku realizacji rekrutacji na konkretne stanowisko pracy.
Według naszej definicji prezentacja powinna zawierać: opis profilu działalności przedsiębiorstwa, możliwości zawodowych, rozwoju indywidualnej ścieżki kariery w jego strukturach, a także wymagań związanych z rekrutacją na stanowisko pracy.

- prezentację firmy w postaci stoiska na wybranym wydziale Uniwersytetu - daje to Państwu możliwość bezpośredniego dostępu do większej ilości studentów o poszukiwanym profilu wykształcenia oraz bezpośredniej, indywidualnej rozmowy z osobami zainteresowanymi działalnością lub zatrudnieniem w Państwa firmie/instytucji. Jest to także doskonała okazja do zaistnienia w świadomości studentów jako pracodawca. Stoisko może mieć dowolną formę i wielkość (po ustaleniu z pracownikiem Biura Karier).