Do udziału w targach zapraszamy pracodawców, którzy posiadają oferty praktyk, staży i pracy, oraz instytucje zajmujące się świadczeniem usług doradczych i informacyjnych dla studentów i absolwentów naszej Uczelni. Dla firm i instytucji Giełda Pracy jest doskonałą okazją by poznać oczekiwania i potrzeby młodych osób, dopiero wchodzących na rynek pracy, a także skuteczną formą promocji. Odwiedzający mają szansę na zweryfikowanie swoich umiejętności w stosunku do oczekiwań pracodawców, a także zapoznania się z ofertą wystawców.

Z naszej strony oferujemy Państwu:

- Stoisko wystawiennicze (stolik, dwa krzesła, podłączenie do prądu),

- Możliwość wystawienia banerów,

- Zamieszczenie informacji o podjętej współpracy na stronie internetowej Biura Karier www.biurokarier.uph.edu.pl, na wszelkich materiałach informacyjnych i reklamowych oraz w mediach promujących Giełdę,

- Możliwość spotkania i rozmów z przedstawicielami naszej Uczelni dotyczących potrzeb rynku pracy i perspektyw rozwoju kształcenia.

Jeżeli zechcecie Państwo skorzystać z naszego zaproszenia do wzięcia udziału w „VII Uniwersyteckiej Giełdzie Pracy", prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i odesłanie go pocztą na adres:

Biuro Karier UPH w Siedlcach ul. 3 maja 49, pok. 18-19, 08-110 Siedlce

lub e-mailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

w terminie do 5 maja 2017 r. Udział w Targach jest bezpłatny. Liczba stoisk jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Formularz zgłoszeniowy: POBIERZ plik pdf
pasek dolny BOX1

Współpracujemy
  logo PUP Siedlce2   logo WUP Filia w Siedlcach2
 

Partnerzy medialni
  images tv wschod        podlasie24 logo v3          eska 968fm MAE  

      
  
ycie siedleckie