W celu zamieszczenia oferty pracy, stażu czy praktyk zapraszamy Państwa do skorzystania z serwisu www.biurokarier.edu.pl

Serwis jest bezpłatną, międzyuczelnianą platformą, dzięki której Państwa oferta dotrze do studentów i absolwentów wszystkich uczelni korzystających z serwisu.

Rozwiązania zastosowane w serwisie ułatwią Państwu publikację oferty, a także pomogą skuteczniej selekcjonować kandydatów.

W momencie rejestracji trafią Państwo pod opiekę jednego z partnerskich Biur Karier. Będzie to zależało od lokalizacji siedziby Państwa firmy. My odpowiadamy za województwo mazowieckie, podlaskie, lubelskie i podkarpackie. Opiekuni firm z siedzibą poza granicami Polski zostaną przypisani losowo.

Wystarczy zarejestrować się i wybrać Biuro Karier UPH jako opiekuna, aby uzyskać dostęp do ofert i kontaktów.

Korzyści dla pracodawców:

- Bezpłatne dodawanie ofert
- Serwis daje możliwość łatwego i szybkiego zamieszczania ofert pracy, stażu, praktyk, wolontariatu oraz zapoznania się z udostępnionymi CV studentów i absolwentów spełniających wymagania oferowanego stanowiska w oparciu o wykształcenie, doświadczenie, umiejętności i preferencje kandydatów.
- Wiarygodność
- Dzięki połączeniu z Uniwersyteckim Systemem Obsługi Studiów (USOS), pracodawcy mogą mieć pewność, że informacje zawarte w CV dotyczące przebiegu studiów, uzyskanych dyplomów oraz ukończonych praktyk studenckich są zgodne ze stanem faktycznym.
- Pracodawcy sami zamieszczają oferty w serwisie aby dostosować optymalnie do prafilu odbiorcy.

Poniżej zamieszczamy instrukcję korzystania z serwisu:

instrukcja plik pdf

Zapraszamy do korzystania z serwisu:

bk edu pl
pasek dolny BOX1

Współpracujemy
  logo PUP Siedlce2   logo WUP Filia w Siedlcach2
 

Partnerzy medialni
  images tv wschod        podlasie24 logo v3          eska 968fm MAE  

      
  
ycie siedleckie