Projekt pt. ,,Nie bądź sknerą, podziel się wiedzą" polega na organizowaniu przez dane Koło Naukowe spotkań (szkoleń warsztatów, prezentacji) pokazujących działalność Koła, rozwijanych w nim zainteresowań oraz możliwość wykorzystania ich na rynku pracy, dla pozostałych studentów naszej uczelni. Dzięki temu będziecie mogli zdobyć praktyczną wiedzę i poznać ciekawych ludzi o podobnych zainteresowaniach. Zachęcamy inne Koła Naukowe do dzielenia się swoją pasją, umiejętnościami, wiedzą z innymi studentami!

Zapraszamy na Pierwszy cykl szkoleń w ramach projektu zorganizowany przez Studenckie Koło Naukowe Kreatywnych Pedagogów. Szczegóły znajdą Państwo na stronie internetowej Biura Karier oraz pod linkiem.

plaka sknera kopia 2