plakat otk 2019 bk mTegoroczna edycja OTK odbywa się pod hasłem ,,Pasja, Profesja, Powołanie". W ramach tego wydarzenia wspólnie ze specjalistami z siedleckich Urzędów Pracy, Centrum Kształcenia i Pracy Młodzieży OHP w Siedlcach oraz Centrum Integracji Społecznej i Świetlicy Socjalnej Caritas Siedlce zorganizowaliśmy szereg szkoleń i warsztatów.

Każdy uczestnik otrzyma certyfikat ukończenia szkolenia, który można wpisać do CV. Studenci otrzymają również zwolnienie z zajęć dydaktycznych. Z powodu ograniczonej liczby miejsc prosimy o rezerwację, za pośrednictwem e-maila lub telefonicznie w Biurze Karier, do piątku 18 października 2019 do godz. 14.00.

Poniżej znajdą Państwo listę z tematami i godzinami warsztatów oraz szczegółowe informacje.

Lista szkoleń i warsztatów OTK 2019:

Poniedziałek: 21.10.2019:

godz. 11.00-11.30 Uroczysta inauguracja OTK - aula 08B, ul. Żytnia 39

godz. 11.45-13.15 warsztaty: „Ja i mój cel” - sala 1.9, ul. Żytnia 39 - Pasja a praca. Czy możliwe żeby szły w jednej parze? Cel i marzenie. Czy mają coś wspólnego? A co jeśli nie? Co muszę wiedzieć? Od czego zacząć? Na co zwrócić szczególną uwagę?

Wtorek: 22.10.2019:

godz. 13.30-15.00 warsztaty: „Moje zasoby drogowskazem do kariery” - aula 0.8A, ul. Żytnia 39 - Chcesz poznać swoje zasoby – mocne
i słabe strony? Sprawdzić jak poznanie samego siebie w świetle zasad pozytywnego myślenia
i samoakceptacji wpłynie na twoje wybory. Czy istnieje związek pomiędzy zainteresowaniami i predyspozycjami zawodowymi? Postaramy się odpowiedzieć na te i wiele innych pytań.

Środa: 23.10. 2019:

godz. 13.00-14.30 – szkolenie: ,,Praca opiekuna lub wolontariat, jako mój pomysł na zdobycie doświadczenia” sala 211 ul. Prusa 14 – spotkanie z Pracownikami Centrum Integracji Społecznej i Spółdzielni Socjalnej Caritas Siedlce będzie dotyczyło możliwości rozwoju zainteresowań i pasji oraz zdobycia doświadczenia zawodowego w pracy opiekuna i asystenta podopiecznych Spółdzielni.

Czwartek 24.10.2019:

godz. 11.45-13.15 warsztaty: „Odkryj swoją… PASJĘ, zdobądź… PROFESJĘ
i odkryj swoje… POWOŁANIE” -
aula 08B, ul. Żytnia 39 - Jeśli jesteś ciekawy czy Pasje osobiste mogą wpłynąć na odkrycie w sobie ciekawego Powołania i zdobycie wymarzonej Profesji, oraz jak te elementy wpływają na rozwój kariery osobistej i czy mają znaczenie na dzisiejszym rynku pracy – to bardzo gorąco i serdecznie zapraszam właśnie Ciebie – młody człowieku!

Poniedziałek 28.10.2019:

godz. 10.30-12.00 warsztaty: „Ja i mój cel” - sala 107 Instytut Informatyki ul. Sienkiewicza 51 - Pasja a praca. Czy możliwe żeby szły w jednej parze? Cel i marzenie. Czy mają

Wtorek: 29.10.2019:

godz. 9.30 – 11.30 Szkolenie: „Praca lub staż w Polsce, gdy jestem z innego kraju” – sala 225 Biblioteka Główna UPH – Spotkanie ze specjalistami z Wojewódzkiego Urząd Pracy w Warszawie filia w Siedlcach dotyczące możliwości znalezienia zatrudnienia w Polsce przez obcokrajowców (studentów i absolwentów)

plakat otk 2019 bk m