mobilne BK mDrodzy Studenci, mamy nadzieję, że październik sprawił, że zdążyliście się już przyzwyczaić do studenckiej rzeczywistości ;). Bo studia to bardzo dobry czas. Ale jak wszystko co dobre, kiedyś się kończy. Tak, wiemy, niektórzy mają opanowane do perfekcji przedłużanie tego czasu ;). Studia to również czas, kiedy nabywacie m.in. wiedzę i umiejętności i to jest bardzo ważne. Ale bardzo ważne jest również to co będziecie robić po zakończeniu studiów, czyli jak będzie wyglądała Wasza ścieżka zawodowa. Być może wielu z Was już się nad tym zastanawia albo nawet poczyniło pierwsze kroki, ale nie wie co dalej. Nie martwcie się, my wiemy co z tym zrobić. Mobilne Biuro Karier to miejsce, które pomoże Wam w tworzeniu swojej kariery zawodowej. Pomożemy napisać CV, przygotować do rozmowy kwalifikacyjnej, a także poszukać ofert: praktyk, stażu, pracy oraz zapisać do serwisu biurokarier.edu.pl. Jesteście zainteresowani? Tak, to świetnie! Nie musicie nas szukać, to my przyjdziemy do Was. Specjalnie dla Was, co środę w godz. 10.00-14.00 będziemy na jednym z Wydziałów.
Szczegółowy harmonogram spotkań na semestr zimowy:

• Wydział Humanistyczny i Wydział Nauk Społecznych (ul. Żytnia 39): 6 listopada, 27 listopada, 8 stycznia, 29 stycznia
  • Wydział Agrobioinżynierii i Nauk o Zwierzętach i Wydział Nauk Medycznych i Nauk o Zdrowiu (ul. Prusa 14): 13 listopada, 4 grudnia, 15 stycznia
  • Wydział Nauk Ścisłych i Przyrodniczych (ul. 3 Maja 54): 20 listopada, 11 grudnia, 22 stycznia

Czekamy na WAS  Do zobaczenia