baner cv k

Finał konkursu
„Daj się zatrudnić – czyli twoje wyjątkowe CV"


Finał konkursu „Daj się zatrudnić – czyli twoje wyjątkowe CV" już za nami. W dniu 12 stycznia br. w auli Biblioteki Głównej odbyła się gala finałowa konkursu. Podczas wystąpienia Prorektor ds. rozwoju prof. dr hab. inż. Zbigniew Karczmarzyk podziękował uczestnikom za udział w konkursie, a specjalne podziękowania złożył partnerom, sponsorom i patronom medialnym za nieocenioną pomoc w przygotowaniu i realizacji konkursu. Pan Piotr Karaś dyrektor siedleckiej Filii WUP w Warszawie podkreślił jak ważny jest udział studentów w tego typu wydarzeniach, ponieważ pozwala to nabyć niezbędne doświadczenie i przygotować się do poruszania się po rynku pracy.

Członkowie jury pan Prorektor ds. rozwoju prof. dr hab. inż. Zbigniew Karczmarzyk, pan Piotr Karaś dyrektor siedleckiej Filii WUP w Warszawie, pan Paweł Trojanowski kierownik Zespołu ds. Regionalnej Polityki Rynku Pracy i EFS, pan Ireneusz Sobiczewski kierownik centrum informacji i planowania kariery zawodowej WUP filia w Sielcach, pani Magdalena Waldzińska Powiatowy Urząd Pracy w Siedlcach, pani Zofia Denysiuk Salus Rahmedica, pani Edyta Ślubowska dyrektor Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Siedlcach

Spośród jedenastki finalistów, którzy zaprezentowali się podczas Gali komisja konkursowa wyłoniła zwycięzców.

I miejsce i nagrody o łącznej wartości 2100 zł przyznano pani Paulina Cybulska studentce kierunku dietetyka.
II miejsce i nagrody o łącznej wartości 1740 zł otrzymał pan Przemysław Mazurczak - student kierunku bezpieczeństwo narodowe.
III miejsce i nagrody o łącznej wartości 1680 zł otrzymał pan Przemysław Sergiej student kierunku zarządzanie.

Nagrodę publiczności zdobyła pani Paulina Cybulska studentka kierunku dietetyka.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie. Zwycięzcom gratulujemy wygranej!!!

Serdecznie dziękujemy partnerom medialnym TV Wschód, Radio Eska, Życie Siedleckie, Podlasie24, Radio Podlasie za współpracę.

Sponsorami konkursu byli: Europosłanka Julia Pitera, Euroschool, NOVO Finanse, Kwadratura EU, Salus Rehmedica, Bollywood-Hollywood

Relacja:
TV Wschód
Życie Siedleckie
Podlasie 24


Gala Finałowa konkursu

,,Daj się zatrudnić – czyli twoje wyjątkowe CV"


Kto zostanie zwycięzcą konkursu ,,Daj się zatrudnić – czyli twoje wyjątkowe CV" komu przypadnie główna nagroda – tego wszystkiego dowiemy się na Gali Finałowej 12 stycznia 2017 roku, która rozpocznie się o godz. 10.00 w auli 101 budynku Biblioteki Głównej UPH.
Jedenastka finalistów będzie prezentować stworzone przez siebie nowe, ciekawe i interesujące formy Curriculum Vitae (CV), mające zwrócić uwagę potencjalnego pracodawcy. Spośród laureatów konkursu zostanie wybrana również nagroda publiczności. Serdecznie zapraszamy.Znamy finalistów konkursu

,,Daj się zatrudnić – czyli twoje wyjątkowe CV"


Zakończył się etap eliminacji konkursu ,,Daj się zatrudnić – czyli twoje wyjątkowe CV". We wtorek 10 stycznia odbyło się posiedzenie Komisji Konkursowej.
Komisja konkursowa podczas obrad przeprowadziła wstępną selekcję i dokonała wyboru prac finałowych.

Jedenastka finałowa:

Przemysław Mazurczak - bezpieczeństwo narodowe

Paulina Cybulska - dietetyka
Aneta Szlendak - administracja
Natalia Buczek - administracja
Marlena Stańczuk - filologia
Przemysław Sergiej - zarządzanie
Anna Wyszomierska - zarządzanie
Anna Adamiak - zarządzanie
Dawid Pniewski - informatyka
Marta Kisielińska - informatyka 
Marta Ratyńska - filologiaDrodzy Studenci


Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu


,,Daj się zatrudnić – czyli twoje wyjątkowe CV"

Stwórz nową, ciekawą i interesującą formę CV. Odpowiedz na jedną z poniższych konkursowych ofert pracy i zwróć na siebie uwagę potencjalnego pracodawcy. Zwycięży osoba, której CV będzie najlepiej odpowiadało wymogom określonym w wybranej ofercie oraz która zaprezentuje swoje kompetencje w najbardziej atrakcyjny sposób.

Ważne !!!

W związku z pozyskaniem sponsora, który ufundował nagrodę dodatkową dla zwycięzcy - 4 dniową wizytę studyjną w Parlamencie Europejskim w Brukseli zostaje wydłużony termin składania prac
do 31 grudnia 2016 r.

Forma i sposób przygotowania CV zależy tylko od waszej pomysłowości i kreatywności. Na Wasze prace, prezentacje, filmy, portfolia czekamy w Biurze Karier do 31 grudnia 2016r.

Zasady konkursu

1. Weź udział w symulacji postępowania rekrutacyjnego w ubieganiu się o pracę.

2. Wybierz jedną z przygotowanych na potrzeby konkursu ofert pracy zamieszczonych poniżej.

3. Stwórz swoje unikalne CV dostosowane do wybranej oferty pracy. Curriculum Vitae przygotuj w taki sposób, aby było jak najbardziej profesjonalne, a zarazem nietuzinkowe i wyróżniające się na tle pozostałych.

4. Pamiętaj! Informacje zamieszczone w CV nie muszą być zgodne z Twoim rzeczywistym wykształceniem i kompetencjami. Powinny natomiast zawierać takie informacje, które według Ciebie umożliwią aplikowanie na daną ofertę (wykształcenie, doświadczenie, ukończone szkolenia, kursy, nabyte kompetencje, umiejętności itp.) i zdobycie pracy.

5. Komisja konkursowa będzie pełnić role potencjalnego pracodawcy wybierając finalistów spośród nadesłanych dokumentów aplikacyjnych.

6. Finaliści zaprezentują swoje CV podczas gali finałowej, na której poznamy zwycięzców i zostaną wręczone nagrody.

Do zdobycia są wartościowe NAGRODY za:

I miejsce
II miejsce
III miejsce

oraz
Nagroda publiczności

Oferty są przygotowane w taki sposób, aby można wybierać z kilku dziedzin wiedzy i zainteresowań.

Oferty pracy

Regulamin

Formularz zgłoszeniowy

Kontaktplakat cv 2016 mm
pasek dolny BOX1

Współpracujemy
  logo PUP Siedlce2   logo WUP Filia w Siedlcach2
 

Partnerzy medialni
  images tv wschod        podlasie24 logo v3          eska 968fm MAE  

      
  
ycie siedleckie